GENZA'DA

Yabancı Dil

GENZA > Yabancı Dil

GENZA'DA YABANCI DİL EĞİTİMİ

  1. Model Birleşmiş Milletler (Model United Nations)

Model Birleşmiş Milletler (MUN) konferansları ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri için en prestijli akademik aktivite olarak kabul edilmektedir.   MUN konferanslarına hazırlık ve çevrimiçi, yurt içi & yurt dışı MUN konferanslarına katılım GENZA akademide mümkün. Öğrencilerimizin MUN konferanslarına ilk adımından son adımına kadar sürekli olarak destekliyor, akademik yazma, okuma ve kelime derslerimizle öğrencilerimizin gelişimine katkıda bulunuyoruz.

  1. İlkokul, ortaokul ve Lise İngilizcesi

İlkokul, ortaokul ve Lise kademelerinde okuyan öğrencilere yönelik MEB müfredatına uygun derslerimiz GENZA akademide.

  1. YDT (Yabancı Dil Testi) – Sınav Hazırlık Grubu

11 ve 12. Sınıf dil sınıfı öğrencilerine yönelik YDT gruplarımızla öğrencilerimizi üniversite sınavlarına hazırlıyoruz. En iyi yayınlardan oluşturulan karma kaynaklarla birlikte dijital kaynaklar eşliğinde öğrencilere ihtiyaçları olan tüm dokümanları GENZA akademide sağlıyoruz.

  1. Junior TOEFL, TOEFL, IELTS, SAT ve Üniversite Hazırlık Sınavları

Junior TOEFL, TOEFL, IELTS, SAT ve üniversite hazırlık sınavları başta olmak üzere uluslararası tüm sınavlara GENZA akademide hazırlanabilirsiniz.

  1. Yurt Dışı İngilizce Dil Okulu – Yaz Çalışma Kampları

Kısa, orta ve uzun dönem yurt dışı dil okul seçenekleri GENZA akademide. Ayrıca spor, sanat ve yabancı dilin birleştiği yaz çalışma kampları çeşitli tarih aralıklarıyla sizleri bekliyor.

  1. Genel İngilizce (A1, A2, B1, B2, C1 ve C2)

Tüm yaş gruplarına özel olarak genel İngilizce kurslarımız GENZA akademide. A1 seviyesinden C2 seviyesine kadar tüm kurlarda eğitimlerimiz farklı tarihlerde sizleri bekliyor.

  1. Speaking Club (Konuşma Kulübü)

Tüm yaş grupları için ayrı ayrı İngilizce Konuşma Kulübünde, İngilizce konuşma pratiği yapabilir ve İngilizce konuşmanızı geliştirebilirsiniz. Yerli ve çevrimiçi ortamda katılacak olan yabancı öğretmenlerle sistemli bir şekilde konuşmanızı geliştirebilirsiniz.

  1. YDS – YÖK Dil Grupları

YDS ve YÖKDİL sınavlarına girecekler adaylar için yoğunlaştırılmış sınav İngilizcesi programı sizi bekliyor.

  1. Creative Writing – Video Lesson (Yaratıcı Yazma ve Video Dersi)

İngilizcede en zor geliştirilen yeteneklerden biri yazma yeteneğidir. Yeni geliştirdiğimiz teknikle yaratıcı yazma yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.  Ayrıca video derslerimizle yazma ve dinleme yeteneklerinizi çok kısa zamanda geliştirebilirsiniz.

  1. İspanyolca, Rusça ve Almanca Kursları

Genza akademide İngilizce dışında farklı dilleri öğrenebilir kendinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz.

 

 

 

Whatsapp Bilgi Hattı
1
Whatsapp İletişim Hattı
GENZA (Z KUŞAĞI AKADEMİSİ) İLETİŞİM
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?