UNICEF & ICHILD
ONLINE ÇOCUK HAKLARI EĞİTİMİ

“Bütün çocukların insan hakları olan yüksek kalitede eğitimden yararlanma hakkını yaşama geçirme yönündeki çabalar bir“eğitim devrimi” ile sonuçlanmaktadır… Tüm dünya çapındaki bu hareketin amacı Herkes İçin Eğitim’dir. Toplumsal değişimin itici gücü olan eğitim, yoksullukla mücadelede, kadının güçlendirilmesinde, çocukların  sömürücü ve tehlikeli işlerle cinsel istismardan korunmasında, insan haklarının ve demokrasinin geliştirilmesinde, çevrenin korunmasında ve nüfus artışının denetlenmesinde en önemli biricik etmendir. Eğitim uluslar arası barışa ve güvenliğe uzanan yoldur… Herkes için eğitim vizyonunu küresel bir gerçekliğe dönüştürecek siyasal kararlıktır.”

                                                                           Kofi A.Annan

ICHILD Eğitmeni, Hacettepe Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği 3. Sınıf Öğrencisi Merve Zeynep Arslan tarafından 15 Mayıs Cumartesi ve 16 Mayıs Pazar günleri verilecek eğitimlere 15-18 Yaş arası öğrenciler, 12 kişilik gruplarla katılım sağlayabilecektir.
Etkinliğe katılmak için Veli İzin Belgesinin imzalı halini info@genzakademi.com‘a göndermeniz ve katılım formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Whatsapp Bilgi Hattı
1
Whatsapp İletişim Hattı
GENZA (Z KUŞAĞI AKADEMİSİ) İLETİŞİM
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?